Hakkımızda

Sürdürebilir tarımsal faaliyetler ve sürdürebilir kalkınma için üretimde, hem doğa dostu, sürdürülebilir kaynak kullanımına olanak veren, insan ve hayvan sağlığının korunmasını ön planda tutan üretim sistemleri geliştirirken, hem de yüksek verim ve kaliteyi optimize etmeye yardımcı olan yüksek kaliteli, güvenli ve kontrollü Bitki Koruma Ürünlerinin kullanımına devam etmek konusu çok önemlidir.

Ağasoy Tarım olarak; tüm dünyadaki bu gelişmeleri takip ettiğimiz gibi, Sürdürülebilir Tarım (Integrated Pest Management – IPM) ‘ı destekliyor, bu konuda üzerimize düşenleri de yapmaya çalışıyor ve bu konuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. yaptığımız faaliyetlerde insan ve çevre sağlığına öncelik veriyoruz. Özellikle kaliteden ödün vermeyerek insan ve çevre sağlığına en az etkili olan pestisitleri en az miktarda uygulama ile; yüksek verim ve ekonomik üretimi hedefliyoruz.

Bu amaçlarla; 1926 yılından bugüne, 4 nesildir Çukurova’da aynı aileye ait ziraat işletmesinde tarımsal üretim yapan 1972 yılından bugüne narenciye üretimini yapmasından kaynaklı tecrübe,bilgi ve birikime sahip aile büyükleri desteği ile 2011 yılında Türkiye’de tarımın kalbi Adana ‘da Ziraat Mühendisi Ahmet Hamdi Ekici tarafından kurulan Ağasoy Tarım; tarımın en önemli girdilerinden Bitki Koruma Ürünleri (Pestisitler), Bitki Besleme Ürünleri’nin satış, pazarlama ve Turunçgil-Narenciye Üretiminin her aşamasında üreticilerine Danışmanlık hizmeti konusunda faaliyet göstermektedir.

Ağasoy Tarım; tarımın yoğun olarak yapıldığı bölgemizde kendi çiftçilerimize teknik ve ticari anlamda daha kaliteli hizmet götürmenin gururunu yaşamaktadır. Ayrıca yetiştirdiğimiz ürünlerin sadece yurt içinde değil, yurt dışında da başka ülkelere önemli bir miktar ihracı yapılıp ,ihracatçı firmalar tarafından teknik danışmanlığını yaptığımız üreticilerimizin ürünleri tercih edilmektedir.

1926
4 nesildir Çukurova
1926 yılından bugüne, 4 nesildir Çukurova’da aynı aileye ait ziraat işletmesinde tarımsal üretim yapmaktadır.

1972
Narenciye Üretimi
1972 yılından bugüne narenciye üretimini yapmasından kaynaklı tecrübe,bilgi ve birikime sahip…

2011
Ağasoy Tarım
2011 yılında Türkiye’de tarımın kalbi Adana ‘da Ziraat Mühendisi Ahmet Hamdi Ekici tarafından kurulan Ağasoy Tarım; tarımın en önemli girdilerinden Bitki Koruma Ürünleri (Pestisitler), Bitki Besleme Ürünleri’nin satış, pazarlama ve Turunçgil-Narenciye Üretiminin  her aşamasında üreticilerine Danışmanlık hizmeti konusunda faaliyet göstermektedir.

Ekibimiz

Ahmet Hamdi EKİCİ

ZİRAAT MÜHENDİSİ / YÖNETİCİ

[email protected]

0532 760 8964

Hamit Can YILMAZ

ZİRAAT MÜHENDİSİ

[email protected]

0542 637 9004

Elif YILDIZ

MUHASEBE SORUMLUSU

[email protected]

0532 131 0849

Cihan ULUTANKUT

DEPO & LOJİSTİK SORUMLUSU

[email protected]

0544 562 0104